Wiemy jak ważne jest zaufanie klienta, dlatego poniżej przedstawiamy rekomendacje naszej firmy od klientów z którymi współpracowaliśmy:
LUCYNA Z OTWOCKA

Gdy odwiedziła mnie przedstawicielka firmy AC Wind, nie miałam pewności, czy dobrze robię podpisując umowę. Tyle się mówi o różnych przekrętach, że miałam pewne obawy. Jednak po zapoznaniu się z warunkami umowy stwierdziłam, że w zasadzie nic nie ma tam takiego, co mogłoby narazić mnie na jakiekolwiek straty. Umowę podpisałam i okazało się, że dobrze zrobiłam. Po kilku miesiącach otrzymałam zwrot pieniędzy po moim zmarłym małżonku. Wtedy podpisałam również drugą umowę, ponieważ kilka lat temu zmarł mój syn. Okazało się, że tu również firma znalazła pieniądze, które mi zwróciła. Po upływie roku ku mojemu zaskoczeniu dostałam jeszcze dopłatę, ponieważ „znalazły się” jeszcze pieniądze po moim małżonku. Gdyby nie zaangażowanie Pani Anety i pracowników firmy, zapewne do dnia dzisiejszego nic bym nie dostała, bo instytucje finansowe same z siebie nie chcą zwrócić pieniędzy.

ANDRZEJ Z PŁOCKA

Mój brat Kazik zmarł w 2012 roku. Dużo czasu już upłynęło od tamtego smutnego zdarzenia. Gdy skontaktował się ze mną Pan Tomasz, który jest przedstawicielem firmy, nie do końca dałem wiarę w to co mówi. Po zapoznaniu się z treścią umowy, która jest prosta, zrozumiała i krótka, stwierdziłem, że ryzykuję tylko tyle, że mogę otrzymać pieniądze po bracie. Na takie ryzyko to powinien zgodzić się każdy. W efekcie działania firmy otrzymałem znaczącą kwotę, ale nie było to takie proste. Okazało się, że jest mnóstwo zawiłości w dokumentach i bez pomocy pracowników, nie dałbym sobie rady. Z czystym sumieniem polecam usługi spółki AC Wind.

ANNA Z MIEJSCOWOŚCI CHODEL

Od śmierci mojego małżonka minęło już kilka lat. Nie spodziewałam się, że jeszcze mogą być jakiekolwiek pieniądze, które pozostawałyby gdzieś w instytucji finansowej. Dlatego z niedowierzaniem, ale i z ciekawością co może się wydarzyć, podpisałam umowę z przedstawicielką firmy AC Wind. Po kilku miesiącach ku mojemu zaskoczeniu zadzwonił pracownik firmy z informacją, że są dla mnie pieniądze, ale ze względu na rozbieżność danych adresowych, trzeba podpisać stosowne oświadczenia. Tak też uczyniłam i po kolejnych kilku miesiącach otrzymałam przelew. Myślałam, że sprawa jest już zakończona, ale po kolejnych kilku miesiącach ponownie zadzwonił do mnie pracownik firmy z informacją, że właśnie realizowany jest przelew. Te pieniądze spadły mi jak z nieba i gdyby nie wizyta Pani Edyty, zapewne nie zobaczyłabym ich jeszcze długo, albo i wcale.

AGNIESZKA Z WARSZAWY

Gdy podpisywałam umowę z przedstawicielką firmy AC Wind, byłam bardzo ciekawa, co z niej wyniknie. Sprawa dotyczyła mojego byłego męża, który zmarł kilka lat temu. Ale po kilku miesiącach zostałam poinformowana, że wysyłane są do mnie pieniądze i to w niemałej kwocie. Byłam bardzo zaskoczona. Zaskoczenie było jeszcze większe, gdy po ponad dwóch latach ponownie zadzwonił pracownik firmy z informacją, że mają dla mnie pieniądze, i że jest ich dwukrotnie więcej. Pamiętam tę chwilę i poprosiłam, aby jeszcze raz powoli przekazano mi tę informację. To był taki „dodatek” na nadchodzące Boże Narodzenie. Oczywiście gdyby nie współpraca z AC Wind, nie byłoby żadnych pieniędzy, żadnego „dodatku”.

BEATA Z TŁUSZCZA

Przedstawiciel firmy AC Wind odwiedził mnie w kilka lat po śmierci mojego męża. Nie bardzo wierzyłam w zapewnienia, że firma działa od wielu lat i nie pobiera opłaty w sytuacji, gdy nie znajdzie aktywów. Ponad rok się wahałam, aż w końcu postanowiłam spróbować. W końcu w umowie nie było żadnej wzmianki o innych kosztach. Po kilku tygodniach dowiedziałam się, że będą pieniądze. Nie do końca wierzyłam, ale faktycznie otrzymałam przelew. Teraz proceduje się kolejna sprawa i powinnam otrzymać zwrot kolejnych aktywów. Żałuję tylko, że tak długo czekałam z decyzją o podpisaniu umowy. Teraz już tylko czekam na kolejny przelew.

JUSTYNA Z OPOLA LUBELSKIEGO

Moi rodzice zmarli w ciągu jednego roku. Nawet nie przypuszczałam, że pozostawili jakieś pieniądze w instytucji finansowej. Gdybym nie spotkała Pana Tomasza, zapewne do dnia dzisiejszego nie otrzymałabym pieniędzy, które mi się należały. Z natury jestem osobą ostrożną, ale po sprawdzeniu firmy w internecie, podpisałam umowę. Bardzo konkretnie i profesjonalnie poprowadzona sprawa przez pracowników spółki AC Wind doprowadziła do realizacji wypłaty. Nie było to takie proste, ponieważ do części pieniędzy nabyłam praw jako osoba wskazana, a część została wypłacona jako spadek. Polecam usługi tej firmy, ponieważ nie ma żadnego ryzyka ukrytych opłat lub innych kosztów.

W celu świadczenia najwyższej jakości usług przez AC WIND, dajemy Państwu możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi klientami. Aby uzyskać nr telefonu do klientów, najpierw skontaktuj się z nami: