GENEZA POWSTANIA

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalnym uzyskiwaniem odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach. W sytuacjach, gdy w wyniku wypadku dochodzi do śmierci uczestników ruchu drogowego, uzyskujemy najwyższe świadczenia dla najbliższych członków rodzin. Prawie zawsze okazuje się, że zmarłe osoby pozostawiały środki pieniężne w różnego rodzaju instytucjach finansowych. Na rynku polskim jest ich kilkadziesiąt.

DOŚWIADCZENIE, KTÓRE PROCENTUJE

Dzięki wieloletniej praktyce potrafimy skutecznie ustalić, czy zmarła osoba pozostawiła spadek w jakiejkolwiek instytucji. Specyficzną sytuacją jest taka, w której spadkobiercy z różnych względów zrzekli się spadku po zmarłej osobie. Wówczas nasze działania są skoncentrowane tylko do ustalenia aktywów wśród instytucji, z których wypłata środków pieniężnych nie wchodzi do masy spadkowej, a co za tym idzie nie narusza postanowienia o zrzeczeniu się spadku.

KLIENT W CENTRUM UWAGI

Jesteśmy firmą przychylną Klientowi, ponieważ nie obciążamy Klienta żadnymi kosztami związanymi z ustaleniem, czy zmarła osoba pozostawiła jakiekolwiek aktywa. Jedynie i tylko w przypadku gdy następuje wypłata środków pieniężnych, pobieramy za naszą usługę opłatę indywidualnie ustaloną z Klientem w chwili podpisania umowy. Gdyby jednak okazało się, że nie ustaliliśmy aktywów, nie będzie pobrana nawet najmniejsza kwota za naszą pracę.